ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/11/2020 Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Αγαπητοί γονείς …Σας ενημερώνουμε ότι ετοιμαζόμαστε για τη σύγχρονη και ασύγχρονη εξ αποστάσεως εκπαίδευση και όλοι οι συνάδελφοι είμαστε δίπλα σας για κάθε δυνατή βοήθεια στο νέο αυτό ξεκίνημα. Θέλουμε να ευχαριστήσουμε το Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων που είναι δίπλα μας στο ξεκίνημα αυτής της δύσκολης προσπάθειας. Μαζί θα τα καταφέρουμε για την καλύτερη δυνατή παρεχόμενη εξ αποστάσεως εκπαίδευση στους μαθητές μας. ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ, ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ!!! ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΤΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΣ EMAIL.

Ενημερώστε μας αν δεν λάβατε το πρόγραμμα των online μαθημάτων που ξεκινούν για όλα τα παιδιά την Τετάρτη 18/11/2020 στις 2.10μμ .Με εκτίμηση

Εκ μέρους του Συλλόγου διδασκόντων

Ο Δ/ντης Ανδρικόπουλος Χαράλαμπος