ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ ΤΙΤΛΩΝ

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με τα μέτρα αντιμετώπισης του COVID-19 ότι την Παρασκευή 26 Ιουνίου το πρωί θα δοθούν οι τίτλοι και τα απολυτήρια στους μαθητές του σχολείου μας σε υποτμήματα.

Συγκεκριμένα στις 8.30 θα προσέλθουν οι μαθητές του Α΄ υποτμήματος κάθε τάξης και θα παραλάβουν  από τον δάσκαλό –την δασκάλα τους τον τίτλο μέσα σε κλειστό φάκελο  και στην συνέχεια  θα αποχωρήσουν.

Στις 9.00 θα προσέλθουν οι μαθητές του Β΄ υποτμήματος κάθε τάξης και θα παραλάβουν από τον δάσκαλό –την δασκάλα τους τον τίτλο μέσα σε κλειστό φάκελο  και στην συνέχεια θα αποχωρήσουν.

Στις 9.30 θα προσέλθουν οι γονείς και οι κηδεμόνες (με μέτρα προφύλαξης των παιδιών που λόγω ύπαρξης ατόμου που ανήκει σε ευπαθή ομάδα έμεναν σπίτι ) και θα  παραλάβουν τον τίτλο μέσα σε κλειστό φάκελο  και στην συνέχεια θα αποχωρήσουν.

Εκ μέρους του Συλλόγου Διδασκόντων

Ανδρικόπουλος Χαράλαμπος